NejPohádky.cz - online pohádky

Online pohádky ke shlédnutí zdarma

Pat a Mat – Puzzle

Vložil/a admin 5.Leden 2011

Jednoho dne se Pat a Mat rozhodli postavit si puzzle. Jenže na to šli trochu jinak, než by měli. Brzy však zjistili, že to takto nepůjde. Mají spoustu nápadů. Podaří se jim, alespoň jedním složit puzzle?Nefunkční video? Nahlaš nám ho, prosím, pokusíme se ho opravit.
Stačí kliknout na modrý odkaz. Závada nám tím bude ohlášena a ty budeš přesměrovaný zpět na tuto pohádku.
Líbila se vám? Sdílejte pohádku se svými přáteli:


Štítky: , ,
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček6 hvězdiček7 hvězdiček8 hvězdiček9 hvězdiček10 hvězdiček (16 hlas/ů, průměr: 8,75 z 10)
Loading ... Loading ...

5 komentářů

 1. wendiii napsal:

  Chtěla jsem pustit mojí mladší ségře Telettubies, jenže se to sekalo… Tak jsem to zkusila na Pat a Mat. Tam se to ani nezaplo. Hmm… pokusím se najít jinší server :( (
  A vůbec nic nejde ani na YouTube… a to jsme si to pouštěli i u babičky a tam se nám to sekalo…ale i doma…a není to chyba počítače … :(

 2. admin napsal:

  Milá Wendiii, jak sama píšeš, nešlo Ti to ani na YouTube. Co z toho plyne? Přeci jediné. Že to byla v té době chyba právě YouTube, ze kterého videa přebíráme. Nemůžeme za to my a nešlo by to video v té době ani na jiném serveru. Vrať se prosím později, vše bude v pořádku. V době, kdy tuto zprávu píšu mě funguje vše v pořádku. Hezký den měj.

 3. Katka napsal:

  Já je mému Eričkovi tady pouštím pravidelně a v pohodě všechny pohádky.


Kam dál? A co třeba tyto další pohádky: