NejPohádky.cz - online pohádky

Online pohádky ke shlédnutí zdarma

Šmoulové – Těžký život štěněte

Vložil/a arni 24.Říjen 2011

Toto video obsahuje dva díly Šmoulů.

Těžký život štěněte -- 1. část

Šmoulové si při hře všimli, že jejich štěňátko Papík je asi unuděný. Nic ho nebaví a pro nic se nenadchne. Až na šmoulobumerank, který je dovedl až k nastražené pasti od Gargamela. Ten zanechal v lese křišťálové vejce, které by mělo prohodit těla Gargamela a taťky Šmouly. Jenže místo taťky se k vejci v době přenosu přichomítl Papík. A tak se Gargamel dostal do těla štěněte. Musel běhat, hrát si se šmouly a koupat se. Na druhé straně se Papík dostal do těla Gargamela. Pěkně proháněl Azraela po hradě. Jenže Gargamel už pochytal skoro všechny šmouly, aby je pak mohl sníst. Naštěstí taťka kouzelné vejce rozbil a tak se vše vrátilo do starých kolejí.Farmářův džin -- 2. část

Farmář se Sašetkou sklízejí melouny, když se jim povedlo z dýně osvobodit džina Tykvíka. Jenže farmář nemá potřebu si něco přát. Prořekl se ale a Tykvík ač mu chtěl pomoci, mu jen přitěžoval. Když se však po šmoulí vesnici rozkřikne, že má farmář džina, je najednou okolo něj spousta nejlepších kamarádů, kteří by byli rádi, aby si za ně něco přál. Ale Farmáři se jejich pozornost moc nelíbila a Tykvíkovi bylo jasné, že není u Farmáře vítán. A tak se při přání deště Tykvík ztratil. Málem celou vesnici vyplavil. Když Tykvíka opět našli, Farmář si přál, aby už mu džin nikdy nepomáhal a pak mohou zůstat přáteli.Nefunkční video? Nahlaš nám ho, prosím, pokusíme se ho opravit.
Stačí kliknout na modrý odkaz. Závada nám tím bude ohlášena a ty budeš přesměrovaný zpět na tuto pohádku.
Líbila se vám? Sdílejte pohádku se svými přáteli:


Štítky: , ,
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček6 hvězdiček7 hvězdiček8 hvězdiček9 hvězdiček10 hvězdiček (2 hlas/ů, průměr: 1,50 z 10)
Loading ... Loading ...

2 komentářů

  1. kačka napsal:

    Moc děkuji.

  2. stepanka napsal:

    Děkuji, moc mi to pomohlo, abych zabavila děti :) Už vím, kam se obrátit příště :)


Kam dál? A co třeba tyto další pohádky: