NejPohádky.cz - online pohádky

Online pohádky ke shlédnutí zdarma


Anče s Kubou si pořídili kozu. Ale Trautenberk se bál, že brzy budou mít poddaní větší bohatství než on. A tak se rozhodl kozu Lízu otrávit. Vyrazil tak na sběr jedovatých rostlin. Naštěstí ho viděla sojka Práskačka a hned to letěla povědět Krakonošovi. Ten při Trautenberkovu spánku bylinky vyměnil. Protože Trautenberk neměl dost času Lízu nakrmit, poslal čeládku pryč, aby dokonal svůj hrozný čin. Jenže po Krakonošových bylinách se Lízince narodila tři krásná kůzlata. To asi Trautenberk nebude rád.Nefunkční video? Nahlaš nám ho, prosím, pokusíme se ho opravit.
Stačí kliknout na modrý odkaz. Závada nám tím bude ohlášena a ty budeš přesměrovaný zpět na tuto pohádku.
Líbila se vám? Sdílejte pohádku se svými přáteli:


Štítky: , ,
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček6 hvězdiček7 hvězdiček8 hvězdiček9 hvězdiček10 hvězdiček (2 hlas/ů, průměr: 7,50 z 10)
Loading ... Loading ...

4 komentářů

 1. IVETA STUDNIČNA napsal:

  I ve čtyřiceti se ráda podívám na hezký pohádky jako je Krkonošská pohádka nebo Broučci. Jen škoda, že nejde Krteček. Máte tu spoustu pěkných pohádek, které rádi sledujeme.

 2. admin napsal:

  Milá Iveto, díky za pozitivní reakci. To jsme upřímně rádi, že se ti tady libí.

  S Krtečkem je to horší a vypadá to, že vyjma několika málo vybraných dílů nebude vůbec dále k dispozici, a to nikde na Internetu. Majitel autorských práv si to bohužel nepřeje. Na to my jsme malý páni.

 3. anisek napsal:

  Je to úžasné ♥


Kam dál? A co třeba tyto další pohádky: