NejPohádky.cz - online pohádky

Online pohádky ke shlédnutí zdarma

Šmoulové – Princ a žabák

Vložil/a arni 11.Říjen 2011

Toto video obsahuje dva díly Šmoulů.

Do lesa Šmoulů přijedou rytíři, kteří mají za úkol nachytat všechny žáby v lese. Jednu žabku potkají i Šmoulata, která v té době sbírají v lese sedmikrásky. Jejich žabák ovšem začal mluvit. I toho žabáka chtěli odchytit rytíři, kteří v jednom z žabáků hledají ďábla. Ale místo ďábla je do žáby zakletý princ. Když se žabák dostal do šmoulí vesnice, začal vyprávět svůj příběh o tom, jak se stal žabákem. Jak moc rád by se princ zase stal člověkem. Taťka šmoula našel způsob, jak kletbu zlomit. Musí ho políbit ten, kdo ho nejvíce miluje.

Princ a žabák -- 1. částAby ho mohla políbit jeho snoubenka, musejí se dostat do hradu, který stráží čaroděj, který prince zaklel. Jenže jak se ukázalo, princova vyvolená má panickou hrůzu z žab a proto se Šmoulinka se Šmoulaty rozhodne s princeznou promluvit. Jenže když se rozhodli se s ní promluvit, zaslechli, že princezna prince vůbec nemiluje a chce si ho vzít jen kvůli penězům. I když se tedy povedlo, aby jej princezna políbila, zpět se z žabáka neproměnil. Když už měli pocit, že je vše ztacené, políbila prince Šmoulinka a tím se kletba zlomila.

Princ a žabák -- 2. částNefunkční video? Nahlaš nám ho, prosím, pokusíme se ho opravit.
Stačí kliknout na modrý odkaz. Závada nám tím bude ohlášena a ty budeš přesměrovaný zpět na tuto pohádku.
Líbila se vám? Sdílejte pohádku se svými přáteli:


Štítky: ,
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček6 hvězdiček7 hvězdiček8 hvězdiček9 hvězdiček10 hvězdiček (5 hlas/ů, průměr: 4,80 z 10)
Loading ... Loading ...

9 komentářů

 1. mirek pelda napsal:

  Proč to nejde skouknout?
  Hrozné!

 2. Filip napsal:

  Kdo vůbec jsi?!

 3. Štěpán napsal:

  Líbí se mi moc. Natočil jsem si jí.

 4. sabina adenisa napsal:

  Krásný šmoulí pohádky.


Kam dál? A co třeba tyto další pohádky: