NejPohádky.cz - online pohádky

Online pohádky ke shlédnutí zdarma

Šmoulové – Nepoctivý závod

Vložil/a arni 8.Červenec 2011

Toto video obsahuje dva díly Šmoulů.

Bradavičníci zas jednou chystají lov na šmouly. Protože se se jim stále nedaří, rozhodne se sám král vést loveckou výpravu. Mezitím se šmoulata s Koumákem učí poznávat přírodu. Při cestě bohužel zabloudí do bažin, kde je chytne král bradavičníků. A protože se moc vychloubal, rozhodl se šmouly pustit a uspořádat tak závod. Jenže Koumák není moc schopný cestovatel a tak se stále ztráceli. Naštěstí se dostali v pořádku do vesnice.

Nepoctivý závod -- 1. částPři procházce lesem chytil Gargamel jednoho ze šmoulů. Naštěstí po zásahu Dědy šmouly se ze spárů Gargamela dostali. Jenže Gargamel vymyslel jiný plán. Chytil termita a očaroval ho, aby měl pořád hlad a poslal ho na hřbetu štěněte do šmoulí vesnice. Najednou se všechno ve vesnici začalo ničit a rozbíjet. Koumák se rozhodl, že vesnického vandala najde a potrestá. Jediný kdo termita odhalil byl malý Šmoulíček. Jenže jak se se termita zbavit. Náhodou se povedlo ho chytit a poslat zpět ke Gargamelovi.

Vesnický vandal -- 2. částNefunkční video? Nahlaš nám ho, prosím, pokusíme se ho opravit.
Stačí kliknout na modrý odkaz. Závada nám tím bude ohlášena a ty budeš přesměrovaný zpět na tuto pohádku.
Líbila se vám? Sdílejte pohádku se svými přáteli:


Štítky: , ,
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček6 hvězdiček7 hvězdiček8 hvězdiček9 hvězdiček10 hvězdiček (7 hlas/ů, průměr: 7,29 z 10)
Loading ... Loading ...

7 komentářů

 1. nikola napsal:

  Šmouly mám moc ráda

 2. Filip napsal:

  Šmouly mám moc rád, i 3D.

 3. Magda napsal:

  Šmouly miluju, jsou tak šmoulózní :-)

 4. pepa napsal:

  Šmoulové jsou fakt šmoulozní :-)

 5. jro napsal:

  Šmoulové jsou lepší v 3D.

 6. vivien napsal:

  Mám šmouly ráda. Mám i CD se šmouly 3D a 4 CD normálních, ale nemusím je vidět každý den jako animáček, jinak jsou občas legrační. Jinak se mi tenhle díl moc nelíbí. V.R.

 7. kristyna graclova napsal:

  miluji šmouli :-)


Kam dál? A co třeba tyto další pohádky: