NejPohádky.cz - online pohádky

Online pohádky ke shlédnutí zdarma

Šmoulové – Hrdinný Skřehota

Vložil/a arni 19.Březen 2011

Tato pohádka je rozdělena na dvě části.

Jednoho dne přemýšlel šmoulí kuchař co by uvařil k obědu a tu ho napadla pochoutka, kterou už dlouho neměli. Byl to kořínkový guláš. Jenže pro kořínky musí zajít do bažin kde není zrovna bezpečno. Bažinu hlídají zlý bradavičníci. Ale i přesto se šmoulové vydají do bažin. Po toulání po bažinách se malá Sašetka potká s malým bradavičníkem Bradíkem a stanou se přáteli. Při jejich hrách se dostanou do spárů hrozné bažinné příšery. Naštěstí je šmoulové zachrání. V tu chvíli je objeví bradavičníci a šmouly zajmou. Řekne Bradík tatínkovi, že mu šmoulové zachránili život? A vysvobodí je tak?

Hrdinný Skřehota -- 1. částNa záchranu šmoulů se objeví hrdinný Skřehota. Přemůže všechny bradavičníky a vysvobodí část šmoulů. Jenže v doupěti lotrů zůstane Sašetka a Silák. Na hrdinného Skřehotu se chystá past. Přeci nejde zajmout hrdinu. V té samé době se do bažin dostanou i zbylí šmoulové. Zachrání se všichni? A kdo je vlastně ten hrdinný Skřehota?

Hrdinný Skřehota -- 2. částNefunkční video? Nahlaš nám ho, prosím, pokusíme se ho opravit.
Stačí kliknout na modrý odkaz. Závada nám tím bude ohlášena a ty budeš přesměrovaný zpět na tuto pohádku.
Líbila se vám? Sdílejte pohádku se svými přáteli:


Štítky: ,
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček6 hvězdiček7 hvězdiček8 hvězdiček9 hvězdiček10 hvězdiček (7 hlas/ů, průměr: 8,29 z 10)
Loading ... Loading ...

2 komentářů

  1. martin napsal:

    Tito šmoulové jsou fakt dobrý. Můj brácha je má moc a moc rád, jsou mu dva roky.

  2. jro737 napsal:

    To jo.


Kam dál? A co třeba tyto další pohádky: